Informace o nás

Keramický kroužek začal svoji činnost 28.4.2011. Na první hodinu nám přišlo 18 dětí. Postupem času se nám počet zájemců o keramiku stále zvětšoval.

1.ledna 2012 jsme začali provozovat keramický kroužek pravidelně, každý čtvrtek v době od 15:30 do 17:30 hodin.


 Ve školním roce 2017/2018 budeme pracovat od října do konce června - opět každý čtvrtek.

 

Máte zájem navštěvovat keramický kroužek?

 

Napište nám přes kontaktní formulář, nebo přímo na uvedený e-mail .

Můžete volat na telefon, nebo se přijděte podívat za námi do Újezdce - budova osadního výboru v ulici Větrná 3.

Jak funguje keramický kroužek.

Do našeho kroužku chodí děti od 4 let ( v doprovodu rodičů, prarodičů,nebo starších sourozenců). Děti - školáci již chodí samostatně. Máme zde i dospělé zájemce o keramiku .

Cena za jednu keramickou hodinu je 35 Kč. Tato částka je na zaplacení nutných výdajů - spotřebního materiálu. Musíme nakoupit modelářskou hlínu, glazury na barvení vypáleného střepu (výrobku). Dále potřebujeme válečky na zpracování hlíny, tvořítka na modelování, různé přípravky na vykrajování, misky na glazury, štetce na glazování a jiné drobnosti.

Vedoucí keramického kroužku a jeho asistenti pracují pro náš kroužek bez nároků na honorář. Práce s dětmi je časově náročná a pokud nám chcete pomoci, budeme rádi. Na každou hodinu musíme nachystat dětem předlohy, co se bude vyrábět, nebo glazovat. Po každém kroužku musíme samozřejmě uklidit naši keramickou dílnu, chodbu a námi používané prostory.

Nebojíte se běžné práce a máte zájem s námi zdarma pracovat ? Napište nám přes kontaktní formulář, nebo přímo na uvededený e-mail. Můžete za námi přijít osobně , každý čtvrtek od 15:30 - 17:30 hodin do budovy osadního výboru, ulice Větrná 3.